GÖTEBORG

Måndag + fredag 08:00-11:00 | tisdag - torsdag 08:00-11:00 + 13:00-15:00

 

031 84 75 75 | Jons väg 19 | 433 75 Jonsered

KONTORET

Vår infomail hittar ni här :

info@gosab.se

Bengt Ryberg

VD /Skorstensfejarmästare

0705-48 75 71

bengt@gosab.se

 

Malin
Ekonomiassistent

031 - 84 75 75

malin@gosab.se

 

Simon Eriksson
STF. Skorstensfejarmästare

0703 - 10 32 28

simon@gosab.se

Rebecka
Kontorschef

031 - 84 75 75

rebecka@gosab.se

 

Karolin
Ekonomi / personalchef

0703 - 12 21 01

karolin@gosab.se

 

Karolin

Ekonomi / personalchef

0703 - 12 21 01

karolin@gosab.se

 

Patrik

Administratör

031 - 84 75 75

patrik@gosab.se

 

Thomas
Arbetsledare

0709 - 63 31 99

thomas@gosab.se

 

Mikael

Administratör

031 - 84 75 75

mikael@gosab.se

 

Johan R
IT

031 - 84 75 75

johan.r@gosab.se

 

 

 

 

 

 

 

 

TEKNIKER

Douglas

 

0702 - 38 55 04

douglas@gosab.se

 

Stefan

skorstensfejartekniker / OVK besiktningsman

0702 - 69 00 97

stefan@gosab.se

 

Fredrik Norling
skorstensfejartekniker / OVK besiktningsman

fredrik@gosab.se

 

 

SOTNING

Johan

 

 

Hans

 

Richard

 

Sofia

Karl

 

Jerker

Thomas

 

Kammilla

 

Abbas

 

Alexander

 

Hugo

Pontus

 

Malin

 

 

 

 

 

 

Ibland kan det vara svårt att veta vem man skall kontakta.

Därför har vi nu gjort det ännu enklare.

 

Kontakta oss här, så återkommer vi så fort vi kan.

Submitting Form...

The server encountered an error.

Ditt meddelande är skickat

GÖSAB SOTNING AB är en del i GÖSAB Gruppen tillsammans med Active Ventilation.

Vårt systerbolag kan ni nå på
acvent.se