Vår infomail hittar ni här :

info@gosab.se

GÖTEBORG

Måndag + fredag 08:00-11:00 | tisdag - torsdag 08:00-11:00 + 13:00-15:00

 

031 84 75 75 | Jons väg 19 | 433 75 Jonsered

KONTORET

Bengt Ryberg

VD

0705-48 75 71

bengt@gosab.se

 

Simon Eriksson
 Skorstensfejarmästare

0703 - 10 32 28

simon@gosab.se

Karolin
Ekonomi / personalchef

0703 - 12 21 01

karolin@gosab.se

 

Karolin

Vice VD

0703 - 12 21 01

karolin@gosab.se

 

Thomas
Arbetsledare

0709 - 63 31 99

thomas@gosab.se

 

Malin
Ekonomiassistent

031 - 84 75 75

malin@gosab.se

 

Rebecka
Kontorschef

031 - 84 75 75

rebecka@gosab.se

 

Patrik

Administratör

031 - 84 75 75

patrik@gosab.se

 

Mikael

Administratör

031 - 84 75 75

mikael@gosab.se

 

Johan R
IT

031 - 84 75 75

johan.r@gosab.se

 

Liw
 Administratör
 031- 84 75 75
 liw@gosab.se

 

 

 

 

 

 

 

 

TEKNIKER

Douglas

 

0702 - 38 55 04

douglas@gosab.se

 

 

 

 

 

 

SOTNING / VENTILATION

Johan

 

 

Hans

 

Richard

 

Sofia

Karl

 

Jerker

Thomas

 

Kammilla

 

Abbas

 

Alexander

 

Hugo

Pontus

 

Malin

 

Albin

 

Philip

 

Jakob

Ibland kan det vara svårt att veta vem man skall kontakta.

Därför har vi nu gjort det ännu enklare.

 

Kontakta oss här, så återkommer vi så fort vi kan.

 

 

Obligatoriskt

Obligatoriskt

Obligatoriskt

Obligatoriskt

Obligatoriskt

Obligatoriskt

Obligatoriskt

Obligatoriskt

Obligatoriskt

Obligatoriskt

Obligatoriskt

Obligatoriskt

Obligatoriskt

Obligatoriskt

Obligatoriskt

Skickar formuläret…

Servern påträffade ett fel.

Formuläret togs emot.

Henrik

 

Kari

 

 

Christopher

 

 

 

GÖSAB SOTNING AB är en del i GÖSAB Gruppen tillsammans med Active Ventilation.

Vårt systerbolag kan ni nå på
acvent.se