BORÅS

Måndag - Fredag 8:00 -11:00 + 13:00 -15:00 tis+tors stängt EM| 033 41 75 75 |

 

Verkstadsgatan 12 | 504 62 Borås

KONTORET

Vår infomail hittar ni här :

info@gosab.se

Bengt Ryberg

VD

0705 - 48 75 71

bengt@gosab.se

 

Linnea

Administratör

033 - 41 75 75

linnea@gosab.se

 

Anne

Kontorschef

033 - 41 75 75

anne@gosab.se

 

Lina

Administratör

033 - 41 75 75

lina@gosab.se

Simon

Skorstensfejarmästare

0703 - 10 32 28

simon@gosab.se

Caroline

Administratör

033 - 41 75 75

lina@gosab.se

Anders M

Verkmästare

0702 - 81 82 12

anders.m@gosab.se

 

TEKNIKER

Simon

 

0703 - 10 32 28

simon@gosab.se

 

Anders M

skorstensfejartekniker / OVK besiktningsman

0702 - 81 82 12

anders.m@gosab.se

Mats

 

0702 - 56 32 34

mats@gosab.se

 

Lars D

 

0702 - 56 07 89

lars.d@gosab.se

 

Roger

 

0703 - 07 28 67

roger@gosab.se

Nikolas

skorstensfejartekniker / OVK besiktningsman
0702 - 69 00 08

nikolas@gosab.se

Lars B

skorstensfejartekniker / OVK besiktningsman

0705 - 39 85 42

lars.b@gosab.se

 

 

Håkan

 

Bo

 

 

Ibrahim

 

Anton

 

Jim

 

Anders J

 

 

Marcus

Elias

Jonathan

 

Ibland kan det vara svårt att veta vem man skall kontakta.

Därför har vi nu gjort det ännu enklare.

 

Kontakta oss här, så återkommer vi så fort vi kan.

 

 

Obligatoriskt

Obligatoriskt

Obligatoriskt

Obligatoriskt

Obligatoriskt

Obligatoriskt

Obligatoriskt

Obligatoriskt

Obligatoriskt

Obligatoriskt

Obligatoriskt

Obligatoriskt

Obligatoriskt

Obligatoriskt

Obligatoriskt

Skickar formuläret…

Servern påträffade ett fel.

Formuläret togs emot.

GÖSAB SOTNING AB är en del i GÖSAB Gruppen tillsammans med Active Ventilation.

Vårt systerbolag kan ni nå på
acvent.se