Vår infomail hittar ni här :

info@gosab.se

BORÅS

Måndag - Fredag 8:00 -11:00 + 13:00 -15:00 tis+tors stängt EM| 033 41 75 75 |

 

Verkstadsgatan 12 | 504 62 Borås

KONTORET

Bengt Ryberg

VD

0705 - 48 75 71

bengt@gosab.se

 

Anne

Kontorschef

033 - 41 75 75

anne@gosab.se

 

Simon

Skorstensfejarmästare

0703 - 10 32 28

simon@gosab.se

Anders M

Verkmästare

0702 - 81 82 12

anders.m@gosab.se

 

Linnea

Administratör

033 - 41 75 75

linnea@gosab.se

 

Lina

Administratör

033 - 41 75 75

lina@gosab.se

Caroline

Administratör

033 - 41 75 75

lina@gosab.se

TEKNIKER

Simon

 

0703 - 10 32 28

simon@gosab.se

 

Anders M

skorstensfejartekniker / OVK besiktningsman

0702 - 81 82 12

anders.m@gosab.se

Mats

 

0702 - 56 32 34

mats@gosab.se

 

Lars D

 

0702 - 56 07 89

lars.d@gosab.se

 

Roger

 

0703 - 07 28 67

roger@gosab.se

Nikolas

skorstensfejartekniker / OVK besiktningsman
0702 - 69 00 08

nikolas@gosab.se

Lars B

skorstensfejartekniker / OVK besiktningsman

0705 - 39 85 42

lars.b@gosab.se

 

Göran

OVK / skorstensfejartekniker

 

Håkan

 

Bo

 

Johan

Marcus

 

Anton

 

Jim

 

Anders J

 

Janne

Marcus

 

Jonathan

 

Ibland kan det vara svårt att veta vem man skall kontakta.

Därför har vi nu gjort det ännu enklare.

 

Kontakta oss här, så återkommer vi så fort vi kan.

 

 

Obligatoriskt

Obligatoriskt

Obligatoriskt

Obligatoriskt

Obligatoriskt

Obligatoriskt

Obligatoriskt

Obligatoriskt

Obligatoriskt

Obligatoriskt

Obligatoriskt

Obligatoriskt

Obligatoriskt

Obligatoriskt

Obligatoriskt

Skickar formuläret…

Servern påträffade ett fel.

Formuläret togs emot.

GÖSAB SOTNING AB är en del i GÖSAB Gruppen tillsammans med Active Ventilation.

Vårt systerbolag kan ni nå på
acvent.se